מאמנת אנשים לחיות את החיים שהם רוצים לעצמם
מרצה לניהול קונפליקטים
מנחת קבוצות העצמה והכנה לעולם העבודה.

היי, שמחה שאתם כאן..
בילדותי הייתי חולמת חלומות מהחדר שלי במושב, מול שקיעות ורודות אדומות משגעות. במשך השנים גיליתי שהדרך הטובה להגשים אותם היא להפסיק לקרוא להם “חלומות”.
למדתי להוציא מהמגרה כל ” חלום” שלי ולהפוך אותו למציאות.
אני כרמית, הולכת עם הלב, עם תחושת בטן, עם מצפן פנימי, בחיוך באהבה וידיעה שאני עושה את הכי טוב שאני יכולה.
נשואה לשי שלי, אמא לעומר, נועם ועמית המופלאים
גרה מול המים בין מדבר לים.
אני מאמינה שהדברים הנכונים הם פשוטים ביותר. לאחר שנים כשכירה הבנתי שאני יכולה ליצור לעצמי את החיים שאני רוצה ומאותו הרגע זה פשוט מה שאני עושה. הבנתי שכדי לשנות ולהתקדם צריך להתחיל תנועה ולצעוד לכיוון. כך נולד העסק שלי כרמית יאיר- צעדים יוצרים דרך
אני מאמינה שכל אדם יכול לחולל שינוי בחיים שלו, ושלכל אחד מגיע לחיות חיים מלאים, מספקים ושמחים. להתעורר בבוקר עם מוטיבציה ותחושה חיוניות שמגיעה מבפנים החוצה ושיש בכוחו לעשות הכול!
בואו, נתחיל לצעוד יחד.

MA ניהול ויישוב סכסוכים (הצטיינות דיקן)

BA מדעי הרוח והחברה (הצטיינות)

 מגשרת

מאמנת לחיזוק מנטלי והנעה לשינוי מהותי בחיים.

מרצה לניהול קונפליקטים

מנחת קבוצות העצמה והכנה לעולם העבודה

מנחת סדנאות תוכן

מוסמכת Nlp

ההרצאות שלי:

קונפליקט והגשר לפתרון

קונפליקט והגשר לפתרון:

בהרצאה נקבל כלים ומיומנויות להתמודדות עם מחלוקות וקונפליקטים בתחומים שונים מחיי היום יום ונלמד איך לראות בקונפליקט הזדמנות לשינוי.

זוג או פרד

זוג או פרד:

חוששים או נמנעים מקונפליקטים עם בן/ בת הזוג? לא מבינים למה קשה לכם לשמור על זוגיות טובה לאורך זמן? ואיך קרה שהקונפליקטים השתלטו לכם על מערכת היחסים? בהרצאה אתן כלים פרקטיים ונקודות חשובות למחשבה בניהול הקונפליקטים.

קונפליקט והגשר לפתרון

קונפליקט והגשר לפתרון:

קונפליקט והגשר לפתרון - קונפליקט מעלה אצל רובינו קונוטציה שלילית. מצב שנרצה לסיים במהרה או לברוח ממנו כשלא מסתמן פתרון אידיאלי באופק. בהרצאה נקבל כלים ומיומנויות להתמודדות עם מחלוקות וקונפליקטים בתחומים שונים מחיי היום יום, ונלמד איך לראות בקונפליקט הזדמנות לשינוי. נפגוש את הצד היפה של הקונפליקט ונהפוך אותו לפרודוקטיבי.

זוג או פרד

זוג או פרד:

הרצאה על קונפליקטים במערכות יחסים. חוששים או נמנעים מקונפליקטים עם בן בת הזוג? לא מבינים למה קשה לכם לשמור על זוגיות לאורך זמן? מה קורה כשהקונפליקטים משתלטים לנו על מערכת היחסים? איך אני מתנהל בקונפליקט מול בן/בת הזוג שלי? עד כמה אני מצליח לקבל מענה לצרכים שלי?
בהרצאה נקבל כלים אפקטיביים לניהול קונפליקטים ונבין עד כמה משפיע האופן שבו אנחנו תופסים את הקונפליקט להתנהלות שלנו בו.

מוטיבציה

מוטיבציה:

מה מניע אותנו לקום לעבודה עם אנרגיה וחשק או גורם לנו לבחור באופציה אחרת? התשובה היא מוטיבציה! חלומו של כל מעסיק הוא עובד עם ניצוץ בעניים, עובד שמגיע לעבוד ולא רק לעבודה. יצירה ושמירה על רמת מוטיבציה גבוהה הן אתגר לא פשוט אך אפשרי, וזאת בעזרת הבנה וניתוח מרכיבי המוטיבציה. בהרצאה נגלה מה מסתתר בתוך המוטיבציה, נבין את הקשר בין

מוטיבציה וביצוע ומה יסייע לנו לשמור על רמת מוטיבציה גבוהה בחיי היום יום בתחומים שונים.

צעדים יוצרים דרך

צעדים יוצרים דרך:

כל דחף לשינוי מתחיל מצורך שלא מקבל מענה. איך נזהה את אותו צורך? באיזה מצבים נבחר לערוך שינוי? איך ננהל נכון את השינוי? ולמה זה כל כך מפחיד אותנו?! בהרצאה אחשוף את סיפורי האישי על בחירה והחלטה לשינוי. ולמה חשוב, למרות החשש, לא לדרוך במקום ולשמור על התנועה גם אם היא איטית.

להזמנת הרצאה:

הסדנאות שלי:

ויכוח בריא

קונפליקט והגשר לפתרון:

סדנה חווייתית לניהול קונפליקטים מחיי היום יום באמצעות כלים פרקטיים. נכיר את דפוסי האישיות השונים ונלמד איך נוכל להתנהל באופן שתואם את דפוס האישיות שלנו ושל הצד השני.

My way

הסדנה: My way:

סדנה עוצמתית שממקדת אותנו בנושא שמעסיק אותנו ומאפשרת לנו להרחיב את נקודות המבט, לרענן את דרך החשיבה ולפעול פרקטית בכיוון שאנחנו רוצים הסדנה באמצעות קלפי points of you

היש כמוני מסיכה?

היש כמוני מסיכה?

הזדמנות פז לעצור ולהסתכל על עצמנו. מהן המסכות בחיינו? איך הן משרתות אותנו? מי אנחנו בלעדיהן? ניצור אלבום תמונות פרטי שמשקף את האני האמיתי ונגלה איך זה גורם לנו להרגיש. הסדנה באמצעות קלפי points of you

זה פשוט לדבר - TIKTALK

זה פשוט לדבר - TIKTALK:

תכנית חינוכית שמטרתה לעודד את בני הנוער לדבר אחד עם השני וליצור אקלים בטוח לשיח בעזרת כלים להתנהגות סבלנית ואמפטית במרחב הכיתתי וברשתות החברתיות. קישור לתכנית
קישור לתוכנית חינוכית

הסדנה: ויכוח בריא

שם הסדנה: ויכוח בריא

על מה הסדנה?
סדנה חווייתית לניהול קונפליקטים באופן אפקטיבי. כיצד ניתן להפוך גם את הוויכוח לבריא.

מה יהיה בסדנה?
נלמד לזהות איך אנחנו מתנהלים בסיטואציה של קונפליקט, נכיר דפוסי אישיות שונים בקונפליקט, נמלא שאלונים ונגלה איזה טיפוס אנחנו.. נקבל כלים פרקטיים להתמודדות עם מחלוקות וקונפליקטים בתחומים שונים מחיי היום יום, נגלה איך אפשר להפוך קונפליקט להזדמנות לשינוי ונתרגל סימולציות של קונפליקטים מחיי היום יום.

הסדנה: My Way

שם הסדנה: My Way

(באמצעות קלפי points of you)

על מה הסדנה?
החלטה לשינוי מתחילה בבחירה, נקבל השראה מתמונה ומילה ונזהה את הדרך הנכונה. סדנה מהנה שמרעננת את דרך החשיבה ומרחיבה את נקודת המבט.

מה יהיה בסדנה?
מפגש חוויתי ועוצמתי עם נושא משמעותי בחיינו. בעזרת תמונות ומילים נעמיק אל תוך עצמינו ונבחן נקודות מבט חדשות ודרכי חשיבה יצירתיות ליצירת הדרך האישית שלנו.

הסדנה: היש כמוני מסיכה?

שם הסדנה: היש כמוני מסיכה?

הסדנה: היש כמוני מסיכה? סדנה לאמיצים שלא מפחדים להיות הם עצמם. לכמה שעות, נשים את המסכות שלנו בצד ונאפשר לעצמינו פשוט להיות אנחנו. נגלה איך המסכה משרתת אותנו בחיים והאם אנחנו באמת זקוקים לה. מתי היא מגנה עלינו ומתי מזיקה לנו. פשוט להיות אני. בלי מסיכות ובלי תחפושות.

מה יהיה בסדנה?
(באמצעות קלפי points of you)
מפגש שמאפשר הזדמנות פז לעצור ולהסתכל על עצמינו, על מי שאנחנו ועל איך שאנחנו מתנהגים. ניצור את "אלבום התמונות" הפרטי שלנו ונראה איך אנחנו משתקפים בעניי אחרים. איך חווים אותנו בלי המסכות שלנו ואיך אנחנו חווים את עצמינו.

הסדנה: זה פשוט לדבר - TIKTALK

הסדנה: זה פשוט לדבר - TIKTALK

תקציר: תכנית חינוכית שמטרתה לעודד את בני הנוער לדבר אחד עם השני וליצור אקלים בטוח לשיח בעזרת מתן כלים להתנהגות סבלנית ואמפתית במרחב הכיתתי וברשתות החברתיות. התכנית מושתתת על עקרונות מעולם הגישור ויישוב סכסוכים, ומ...
קישור לתוכנית חינוכית

להרשמה לסדנה:

אימון אישי

אימון אישי:

אימון מנטלי מסייע למי שמעוניין לקדם כל נושא שחשוב לו, לאמץ הרגלים חדשים, לדייק מטרות ולבחון נקודות מבט חדשות לניהול עצמי אפקטיבי, לשחרר חסמים מנטליים ואמונות מעכבות, ולשפר יכולות ומיומנויות ברמה היומיומית ובתחומים כגון: תקשורת בינאישית, לימודים, ספורט, זוגיות, ערך עצמי וכדומה. באימון נעבוד עם כלים אפקטיביים למימוש עצמי מרבי, תוך העצמת החזקות ושיפור החולשות עד לתחושת מסוגלות עצמית גבוהה ונבנה יחד תכנית עבודה מדויקת ומותאמת.

להרשמה לאימון אישי:

המלצות

מוזמנים לדבר איתי או לכתוב

כרמית יאיר

צילום: ליאב פלד

מעגל של פתרונות דיגיטל במקום אחד!

Scroll to Top

Master class

BY BINAT

הרשמה למאסטר קלאס

מלאי את כל פרטיך ולאחר מכן תועברי לעמוד התשלום באמצעות אפליקציית Bit

תודה על הרשמתך למאסטרקלאס

כדי לסיים את תהליך ההרשמה עלייך להעביר תשלום באמצעות אפליקציית bit, סרקי את הקוד או לחצי על ”תשלום באמצעות bit

מחיר כרטיס יחיד:

₪900

מחיר כרטיס זוגי:

₪1700

* יש לציין את שמך המלא ב”סיבת העברה” באפליקציה

* חשבונית תשלח לאימייל שלך

תודה, התמונות שלכם נשלחו בהצלחה!

המשיכו לשלב השני >>

מעוניינים בשירותים שלנו? או שבא לכם להתייעץ?

נשמח לתת מענה לשאלות ולהתייעצות, השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן